تماس با پشتیبانی: 04132803417

چت از طریق واتساپ: 9393008192نحوه ارسال کالا

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

 

بیست هزار کالا با شرایط ارسال سریع‌ لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل کالا در تمام شهر های ایران فعال شده است.

 در روزهای تعطیل سال 1399 بیست هزار کالا هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد .

  

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 و در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی تا ساعت 12 ظهر ثبت شوند، در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند روز بعد تحویل داده می‌شوند. سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش ازسی صدو پپنجاه هزار تومان در کل ایران رایگان ارسال می‌شوند.

 
بیست هزار کالا سفارشات را از طریق پست و به دو نوع پیشتاز و سفارشی تقسیم می شود که هزینه ارسال پست سفارشی کمتر از نوع پیشتاز می باشد . بیست هزار کالا به مشتریان خود پیشنهاد می کند که در صورت نداشتن عجله در دریافت سفرش خود از سیستم پست سفارشی استفاده کنند .

در صورتی که سفارش تا ساعت 14 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شود، در روز بعد تحویل داده می‌شود. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 14 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال می‌شوند.

 

 

نکات:

 - تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از سی صد و پنجاه هزار تومان و در کل ایران می‌شود.

 

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن 32803417 - 041 ، یا ارسال پیام واتساپ به شماره 09393008192 یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به خدمات پس از فروش بیست هزار کالا اطلاع داده شود.

 

 

سراسر ایران

ارسال کالا به همه جای ایران

هزينه ارسال رايگان

ارسال رایگان برای خريد بالاي 350 هزار تومان

ضمانت اصل بودن کالا