تماس با پشتیبانی: 04132803417

چت از طریق واتساپ: 9393008192نحوه ارسال کالا

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

 

بیست هزار کالا با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل کالا در تمام شهر های ایران فعال شده است.

 در روزهای تعطیل سال 1398 بیست هزار کالا هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد .

  

 تبريز :

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 و در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی تا ساعت 12 ظهر ثبت شوند، در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند روز بعد تحویل داده می‌شوند. سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از یکصد هزار تومان در شهر تبريز رایگان ارسال می‌شوند.

 

 ساير شهرها:
بیست هزار کالا سفارشات را از طریق پست و به دو نوع پیشتاز و سفارشی تقسیم می شود که هزینه ارسال پست سفارشی کمتر از نوع پیشتاز می باشد . بیست هزار کالا به مشتریان خود پیشنهاد می کند که در صورت نداشتن عجله در دریافت سفرش خود از سیستم پست سفارشی استفاده کنند .

در صورتی که سفارش تا ساعت 14 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شود، در روز بعد تحویل داده می‌شود. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 14 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال می‌شوند.

 

 

نکات:

 - تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از یکصد هزار تومان و در شهر تبريز می‌شود.

اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

 - توصیه می‌شود تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن 32803417 - 041 ، یا ارسال پیام تلگرام به شماره 09393008192 یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به خدمات پس از فروش بیست هزار کالا اطلاع داده شود.

 

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

 

http://itemtracking.post.ir

 

سراسر ایران

ارسال کالا به همه جای ایران

هزينه ارسال رايگان

ارسال رایگان برای خريد بالاي 350 هزار تومان

ضمانت اصل بودن کالا